Par uzņēmumu

Uzņēmuma “Kokrade” vadītājs absolvējot Rīgas Amatniecības vidusskolu, kā stila mēbeļu izgatavotājs, 2004. gada oktobrī tika izveidots uzņēmums SIA  „Kokrade”. Nu jau vairāk kā desmit gadi ir krāta pieredze galdniecības darbu izgatavošanā, kurā vislielākais uzsvars ir likts uz masīvkoka visa veida izstrādājumiem, bet papildus arī nodrošinot visdažādāko cita veida materiālu un dizaina elementu izgatavošanu!

Gadiem ejot, papildus galdniecībai, uzņēmums ir uzsācis darbu vēl mežistrādes un kokapstrādes nozarēs, lai kvalitatīvāk un pārskatāmāk nodrošinātu kokmateriālu sagatavošanu, pievienotu produktam uzņēmumā radīto pievienoto vērtību, kā arī, lai veiksmīgāk nodrošinātu naudas plūsmu.

2013. gadā realizējot ES projektu, tika radīts jauns uzņēmums SIA “Kalna Bauņi”,un rezultātā izbūvējot jaunu, nelielu, bet modernu ražotni, kura sekmīgi ir pārņēmusi SIA “Kokrade” galdniecības nozari, lai varētu strukturizēt veicamās darbības.  „Kalna Bauņi” ir augošs uzņēmums, kura galvenais mērķis ir kvalitatīvs darbs, ne tik daudz nekoncentrējoties uz apjomu

Uzņēmums piedāvā radīt produktus ar augstu kvalitāti – atbilstoši klienta vēlmēm un dizainam. Izstrādājumi galvenokārt tiek izgatavoti no masīvkoka, jo šis ir dabisks un vēsturē pārbaudīts materiāls, ar savu raksturu un īpašībām, kuras ievērojot un materiālu pareizi apstrādājot ar mūsdienu tehnoloģijām, pagarinās koka izstrādājumu mūžs un tie padara apkārtējo vidi patīkamāku un skaistāku.

  • Mūsu vīzija – Ar kvalitāti atpazīstams uzņēmums (brends)  Vidzemē.
  • Mūsu misija – palielinot Latvijas dārguma – mežu pievienoto vērtību, piesaistot profesionāļus, palīdzēt ar kvalitatīvām izgatavotām lietām cilvēkiem veidot savu vidi, interjeru, justies tajā ērti un dabiski. Īss, misiju ietverošs, sauklis: Ar mūsu lietām Jūsu vieta būs skaistāka!
  • Mūsu mērķis –  Kvalitatīvi un godīgi veikt savu darbu, radot cilvēkiem patīkamu vidi.

 

Uzņēmuma darbības stratēģija:

  1. Strādāt, nesot atbildību par paveikto, meklējot labākos risinājumus.
  2. Uzņēmums strādā domājot par vides kvalitāti, kārtību, godīgumu, korektumu.
  3. Ražošanā ieviest un lietot kvalitatīvas tehnoloģijas un aprīkojumu.